خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان

آیا میدانید برترین عینک سال 2014 نزد افراد معروف همین عینک است ؟

انتخاب آرمین 2afm ، سیروان خسروی ، کیم کارداشیان ، ریحانا ، علیرضا حقیقی و... می باشد

خرید عینک آفتابی Louis Vuitton با قیمت ارزان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک لویی ویتون توضیحات عینک لویی ویتون

ساعت دستبندی LED Arina اسپرت

ارائه شده در رنگ های مختلف و زیبا

هم یک دستبند اسپرت و هم یک ساعت LED

دارای تقویم روز شمار

این ساعت در حالت عادی خاموش بوده و با

لمس آن ساعت روشن و نمایان خواهد شد.

دارای 6 ماه گارانتی تعویض

قیمت : 15000 تومان

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

لینک خرید عینک ریبن آبی توضیحات عینک ریبن آبی
عينك خلباني شيشه جيوه اي

glassesRayBan

عينك خلباني شيشه جيوه اي

عينك Ray Ban

به همراه كيف عينك

محصولي متفاوت و منحصر بفرد از كمپاني rayban

با قابليت بازتاب 90 از اشعه هاي مضر افتاب

طراحي برتر ويژه سال 2013

عينك فوق اسپرت با طراحي جديد

شناخته شده به عنوان عينك محبوب هنرپيشگان


» براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اين محصول اينجا را کليک کنيد ...

روش خريد: براي خريد پس از کليک روي دکمه زير و تکميل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل يا محل کار تحويل بگيريد، سپس وجه کالا و هزينه ارسال را به مامور پست بپردازيد. جهت مشاهده فرم خريد، روي دکمه زير کليک کنيد.

قيمت فقـط : 28.000 تـومان


notice

آلبوم عکسهای درب راه پله

راهنمای قدم به قدم شاهزاده ایرانی 2

THE BOAT
بعد از اتمام دمو چند نفر از شياطين را نابود كنيد و راه را از سمت چپ ادامه دهيد تا به پايين كشتي سقوط كنيد. در اينجا اگر از ميزان سلامتي شما كم شده است ميتوانيد آب بنوشيد. راه را ادامه داده و با استفاده از نيزه اولين اهريمن را نابود كنيد سپس به سمت ستون برويد و سه اهريمن ديگر را با استفاده از ستون نابود كنيد.وارد درب سمت چپ شده و اب بنوشيد تا سلامتي شما برگردد. هم اينك يك دموي كوتاه براي شما پخش ميشود.بعد از اتمام دمو تمامي اهريمنان موچود در آنجا را نابود كنيد و از پله هاي سمت چپ به بالا برويد باز هم دموي كوتاهي براي شما به نمايش در مي آيد.
BOSS:THE WOMAN IN BLACK
براي مبارزه با او بايد با دقت عمل كنيد.كليد راست موس را نگه داريد تا شاهزاده دفاع كند و بعد از اينكه شادي دو شمشيرش را به سمت بالا آورد به او ضربه بزنيد.اين كار را چند مرتبه انجام دهيد تا دموي زيبايي پخش شود.
THE BEACH AND THE FORTRESS
بعد از تمام شدن دمو شاهزاده در ساحل به هوش مي آيد و متوجه ميشود كه شمشيرش به درون آب افتاده سپس چوب را از روي زمين برميدارد.در ابتدا كلاغ هايي به سمت شما مي آيند آنها را نابود كنيد و راه را ادامه دهيد از پله هاي سمت چپ بالا برويد تا اولين آبخوري بازي را مشاهده كنيد شما ميتوانيد در آنجا آب بنوشيد و بازي را ذخيره كنيد. از روي ديوار با استفاده از راست كليك بالا رفته و از لبه آويزان شويد به سمت راست راه را ادامه داده و به لبه بعدي بپريد دو باره از راست كليك براي آويزان شدن از ديوار استفاده كنيد و بالا برويد سپس با استفاده از ستون ها راه را به سمت بالا ادامه دهيد و از درب قلعه با استفاده از كليد space عبور كنيد و دو اهريمن را نابود كنيد.راه را ادامه دهيد تا به در بسته اي برسيد سپس از سمت چپ آن روي سكو برويد و از ديوار با استفاده از راست كليك بالا برويد.راه را ادامه دهيد تا دمويي پخش شود سپس با استفاده از شمشير spider كه بدست آورديد اهريمنان را نابود كنيد و به سمت عقب برگرديد و از دري كه شادي فرار كرد عبور كنيد.در اينجا از آبخوري آب بنوشيد و بازي را ذخيره كنيد. راه را ادامه داده و بعد از اتمام دمو به رئيس كلاغ ها ميرسيد.
BOSS:CROW MASTER
كشتن او خيلي آسان است براي كشتن او بهتر است از فن space+راست كليك استفاده كنيد. او سه مرتبه زنده ميشود بعد از اولين بار كه او را نابود كرديد به سمت راست برويد و از ديوار بالا رفته و با استفاده از راست كليك از ديوار بعدي بالا برويد و سريع كليد space را فشار دهيد تا به لبه بعدي بپريد.به سمت ستون رفته و روي ديوار بدويد و وقتي به ستون رسيديد با استفاده از space آن را بگيريد سپس به سمت ستون بعدي پريده و سرانجام به روي سكويي كه رئيس كلاغ وجود دارد بپريد با استفاده از همان تكنيك بار دوم هم او را نابود كرده تا براي آخرين بار زنده شود.بعد از دومين نابود به سمت راست برويد و روي ديوار بدويد تا از لبه سكوي بعدي اويزان شويد از آن هم بالا برويد و اين بار به سمت چپ روي ديوار دويده تا سكوي بالايي را بگيريد سپس از سكو بالا رفته و ستون بعدي كه پشت سر پرينس است را بگيريد و در آخر به سمت رئيس كلاغ بپريد و براي آخرين بار او را نابود كنيد. بعد از نابودي او به سمت دكمه اي كه روي ديوار است برويد و با استفاده از راست كليك از ديوار طوري بالا برويد كه بتوانيد از روي آن رد شويد تا درب سمت چپ باز شود. از درب عبور كرده و پايين برويد و اهريمنان را نابود كنيد. روي اولين لبه كه در وسط قرار دارد پريده و با استفاده از راست كليك روي لبه بالاي بپريد و به سمت چپ رفته و از سكو بالا برويد يكي از دشمنان در آنجا سد راه شما ميشود او را نابود كنيد و از روي ديوار سمت چپ با استفاده از راست كليك عبور كرده تا از لبه آويزان شويد سپس به سمت چپ برويد و سپس روي از ديوار در آن طرف راهرو پايين بياييد و راه را ادامه داده و بازي را ذخيره كنيد.
THE FORTRESS PART 1(PAST)
در اين مرحله شما بايد به دنبال شادي برويد.روي ديوار برويد و اهريمن را نابود كنيد سپس وارد اتاق شويد و هر سه اهريمن را نابود كنيد.روي ستون پريده و بعد از آن به لبه ديوار آويزان شويد. به سمت راست برويد و روي ديوار بپريد.حالا از روي ديوار به شكلي عبور كنيد كه از روي دكمه موجود رد شويد سپس به پرده آويزان شده و به پايين برويد از درب باز شده عبور كنيد و راه را ادامه دهيد و بازي را ذخيره كنيد.
در اينجا دو نفر از اهريمنان را نابود كرده و سپس از پله ها بالا برويد در بالاي پله ها اهريمنان را نابود كنيد.حالا از روي ديوار به لبه ديوار بپريد. در اينجا از روي ديوار راه رفته و به پايين برويد.اهريمن را نابو كنيد و روي ديوار بدويد به اتاقي خواهيد رسيد كه چند نفر از دشمنان در آن حضور دارند آنها را نابود كنيد و به سمت چپ بپريد و از لبه ي ديوار بالا برويد. روي ستون بپريد و به قسمت راست سالن برويد. روي ديوار بدويد و روي تراس بپريد تا خارج شويد. به راه خود ادامه دهيد و از نردبان بالا برويد.روي نردبان دوم كه پشت پرنس است بپريد و وارد راهرو شويد. از روي ديوار راه رفته تا از روي تيغ ها عبور كنيد در اين قسمت ميتوانيد بازي را ذخيره سازيد.
از تله ها با دقت عبور كنيد تا به اتاق بعدي برسيد. در اينچا اهريمنان را نابود كردهسپس به سمت راست سالن بپريد و محافظ را بكشيد . از پايه ها استفاده كنيد و به سمت الوار ها بپريد روي بالكون پريده و نينجا را از بين ببريد.سپس روي لبه ديوار بپريد و روي الوار ها بپريد به لبه ديگري پريده و از پرده پايين بياييدحالا قبل از تمام شدن راه روي لبه ي ديوار بپريد. در ااينجا از روي الواري عبور كنيد و نينجا را نابود كنيد.از روي الوار ها به سمت ديگري بپريد و به سمت ديوار بپريد و به سمت آخرين الوار برويدروي بالكون بپريد و اهريمنان را نابود كنيد. به لبه ديوار بپريد و روي الوار برويد. نينجاي آخري را بكشيد و اهرم را تكان دهيد. براي پايين رفتن از پرده استفاده كنيد و روارد در شويد. از پرده پايي رفته و روي الوارها بپريد از روي الوارها به روي الوار ديگر بپريد تا به سالني برسيد از تله عبور كنيد و بازي را ذخيره كنيد.
BOSS:THE WOMAN IN BLACK
اين دومين و آخرين مبارزه شما با شادي است شما در ابتدا او را درحال مبارزه با كالينا ميبينيد او كالينا را به پايين مي اندازد اما كالينا ازلبه اويزان ميشود. شما نبايد اجازه دهيد كه به سمت كالينا برود و باعث سقوط او شود.
كشتن او در اينجا كمي مشكل است مانند مبارزه اول با او مبارزه كنيد وقتي كه او رويش را به طرف كالينا ميكند و ميخواهد به طرف او برود سريع به او از پشت چند ضربه وارد كنيد تا نابود شود.بعد از كشتن او دمويي براي شما پخش ميشود.
THE FORTRESS PART 2(PAST)
در ابتدا به سمت راست پريده و بعد روي لبه ي ديوار بپريد. روي ديوار راه برويد تا بتوانيد به آن سمت بپريد. راه را ادامه دهيد تا به آبخوري برسيدو لبه ي ديوار را تا انتها ادامه دهيد و روي الوار بپريد. روي الوار بعدي بپريد و سپس روي ديوار راه برويد تا بتوانيد روي الوار بعدي بپريد. به لبه ديوار بپريد.
روي پايه پريده و بعد از آن روي لبه ي بعدي بپريد. حالا بايد از طناب استفاده كنيد و اهرم را حركت دهيد. دوباره به سمت طناب پريده و روي ديوار رفته و به راه خود ادامه دهيد. وارد اتاقي كه چند نينجا در آن جاست شويد و آنها را نابود كنيد.به سمت لبه ديوار بپريد حالا روي پايه پريده و از آن بالا برويد تا لبه ي ديكر را ببينيد. از روي لبه روي پايه اي كه بالا تر قرار دارد بپريد.روي ديوار بدويد و به راه خود ادامه دهيدو به سمت ديگر ديوار پريده و همچنان روي ديوار راه برويد. در آخر به سمت بالا راه خود را ادامه دهيد. در اتاق بعدي روي ديوار راه رفته و طناب را بگيريد و روي طناب ديگري بپريد با استفاده از طناب روي ديوار پريده و از روي ديوار به سمت ديگر ديوار بپريد حالا از ميان چهار برجك عبور كنيد.بازي را ذخيره كنيدو دكمه را فشار دهيد تا راه را بز كنيد و قدرت جديد EYE STORM را بگيريد.
THE FORSTRESS PART 3(PRESENT)
از دو برج عبور كنيد و به پايين برويد . از قدرت EYE STORM با استفاده از كليد R استفاده كنيد تا اسلوموشن شود اينك همه چيز اسلوموشن شده است غير از شاهزاده حالا از روي دكمه عبور كنيد تا درب باز شود به سرعت از در عبور كنيد.
پايين برويد تا دمويي پخش شود در اين دمو داهاكا (محافظ خط زمان) را مشاهده ميكنيد.به سمت چوب برويد و از روي آن طناب را بگيريد. از روي طناب روي لبه ي ديوار بپريد. از روي چوب ها روي چوب بعدي پريد و روي ستون پريده و سپسش روي پرده بپريد و از انتها آن روي چوب بپريد. روي پايه بپريد. روي ديوار راه رفته و به لبه ديوار بپريدو پايين برويد و نينجا ها را نابود كنيد. حالا از لبه ي ديوار بالا برويد از ميان دو ديوار بالا برويد. بعد از اينكه از ستون بالا رفتيد روي چوب بپريد و روي ديوار شكسته رفته و باز ي را ذخيره كنيد.راه را ادامه دهيد تا دموي كوتاهي پخش شود.
BOSS:DAHAKA
با سرعت بدويد و روي ديوار راه برويد از روي پايه ها روي ديگر پايه ها بپريد و فرار كنيد. دمويي مشاهده ميكنيد. بعد از خارج شدن روي ديوار راه رفته و روي ستون پبپريد و از ستون بالا برويد و لبه ديوار بپريد. وارد اتاق شويد از پرده پايين برويد از دست داهاكا فرار كنيد.
THE FORSTRESS PART 4 (PAST)
مانند قبلا كه اينجا بوديد عمل كنيد تا دمويي پخش شود.وارد اتاق اول شويد و از آن خارح شويد. بعد از عبور از راهرو روي لبه ديوار بپريد. از روي ديوار به طرف ديگر بپريد روي ديوار بدويد و اهريمنان را نابود كنيد. در كنار بشكه اي يك دكمه خواهيد ديد. آنرا فشار دهيد و بازي را اسلوموشن كنيد و از روي ديوار كوتاه عبور كنيد. از ديوارها عبور كرده تا از تله ها بگذريد. به راه خود ادامه داده و براي باز كردن رمز در صندوق را بگشاييد. وارد راهرو شده و سپس وارد اتاق بعدي شويد.
محافظ را بكشيد و به درون چشمه بپريد. از پله ها استفاده كنيد تا از تله ها عبور كنيد. از ميان دو برجك عبور كنيد و روي لبه ي ديوار بپريد. دوباره از تله ها عبور كنيد و از نردبان بالا برويد . اهرام را فشار دهيد پايين رفته و وارد در شويد. حالا ميتوانيد بازي را ذخيره كنيد. با دختري كه در آنحا است صحبت كنيد تا راه گذر از در را به شما نشان دهد شمشير جديد به نام شمشير شيطان را دريافت ميكنيد. در دمو مشاهده ميكنيد كه شمشير باي د در كجا قرار دهيد. بع عقب برگشته و شمشير را در جايگاهش قرار داده و اهرم را فشار دهيد. شكل اتاق عوض ميشود اهرم رادباره فشار دهيد و اهريمنان را نابود كنيد.
THE CLOCK TOWER PART 1(PAST)
روي خروجي ديگر اتاق بپريد. به سمت چپ نگاه كرده و روي ديوار بدويد. دوبار اينكار را انجام دهيد و به راه خود ادامه دهيد. راه خود را تا ورودي نزديكتان ادامه دهيد و اهرم را فشار دهيد و با استفاده از حالت اسلوموشن وارد در شويد. از در عبور كرده و ميان دو ديوار بپريد و راه خود را ادامه دهيد و از نردبان استفاده كنيد و روي لبه ي ديوار بپريد. حالا بازي را ذخيره كنيد. اهريمنان را نابود كنيد تا يك غول بزرگ از درب سمت چپ خارج شود كشتن او آسان است بايد چند ضربه به پشت پايش بزنيد تا خم شود سپس با استفاده از كليد space روي سر آن بپريد و با شمشير تند تند به او ضربه بزنيد تا بميرد.
THE CLOCK TOWER PART1 (PRESENT)

در ابتدا بازي را ذخيره كنيد.و از راهي كه آمده بوديد برگرديد. شما هم اينك شما در CLOCK TOWER قرار داريد. دمويي مشاهده ميكنيدو در آن كاري كه بايد انجام دهيد نشان داده ميشود.از پرده پايين برويد و از روي ديوار روي ستون بپريد و به درون اتاقي كه در آن غول را نابود كرديد بشويد. اهريمنان را نابود كنيد بعد از كشتن آنها سگهاي آتشين به شما حمله ميكنند كمه بايد از آنها براي باز كردن درب سمت راست استفاده كنيد(به اين ترتيب كه بعد از چند ضربه به هركدام به طرف درب برويد وقي آنها به سمت شما مي آيند منفجر ميشوند و در باز ميشود).روي ديوار بدويد و طناب را بگيريد.به سمت چشمه بپريد وا آ»جا آب بنوشيد راه خود را ادامه دهيد تا به شكاف كوچك برسيد. به سمت دشمن برويد و نابودش كنيد.بعد از ريو پل عبور كنيد. راه راتا رسيدن به اتاق ادامه دهيد و بعد از باز كردن در دونفر از دشمنان و دو سگ آتشين به شما حمله ميكنند پس از كشتن آنها از نردبان بالا برويد و تا جاييكه ممكن است بالا برويد حالا هدف شما رفتن به بالاي ساختمان است. لبه ي ديوار را گرفته و سمت ستون چوبي كه در مركز است برويد. روي دكمه بپريد و دوباره روي ستون چوبي برويد . از حالت آهستنه استفاده كنيد تا بتوانيد قبل از اين كه دربسته شود از آنجا خارچ شويد . بازي را ذخيره كنيد.
از كنار ديوار كوچك عبور كرده و سگگ آتشين را براي خراب كردن ديوار به كار ببريد. وسط منطقه نوراني رفته و دموو را مشاهده كنيد روي ديوار راه برويد و به پايين بپريد بالا برويد ا نردبان در بالاي نردبان شياطين را نابود كنيد. روي طرف ديگگر لبه ديوار بپريد و از آنجا روي لبه ي پاييني بپريد. روي ديوار راه رفته و به سمت چپ برويد. روي زمين بپريد. شياطين را نابود كنيد. در سمت راست نردباني را خواهيد ديد از آن بالا برويد و راه را ادامه دهيد روي ديوار ردويده و روي طناب بپريد و از آنجا به سمت لبه ي ديوار برويد. روي نردبان بعدي بپريد و شياطين را نابود كنيد روي ديواري كه در سمت چپ است راه رفته و روي لبه ي ديوار بپريد. به راه خود ادامه دهيد تا به منطقه ي بعدي برسيد.

BOSS:DAHAKA
باز هم بايد فرار كنيد از روي ديوار روي دكمه بپريد و دوباره روي ديوار بپريد. سگهاي آتشين را نابود كنيد و به سمت طناب رفته و از روي آن روي اتاق بپريد. دكمه را فشار دهيد و به زمان گذشته برگرديد. بازي را ذخيره كنيد .
THE CLOCK TOWER PART3(PAST)
روي ديوار بدويد و از روي چوب ها عبور كنيد دوباره از روي ديوار حركت كنيد و سگهاي آتشين را بكشيد. به راه خود ادامه دهيد و سه دزد دريايي را بكشيد روي ديوار راه رفته و طناب را بگيريد از روي طناب طرف ديگر بپريد دو اهريمنان را نابود كنيدن.
به طرف سالن بزرگ برويد در اين جا يك غول بزرگ به سمت شما سگهاي آتشين را پرتاب ميكند در ابتدا بايد اهريمنان را نابود كنيد سپس به سمت چپ رفته و با استفاده از سگ هايي كه غول پرتاب ميكند درب راشكسته و وارد شويد آب بنوشيد و بازي را ذخيره كنيد.
در كنار آبخوري يك اهرم وجود دارد آن را بكشيدو از آنجا خارج شويد و روي ديوار بدويدتا به نردبان برسيد. از آن بالا برويد و اهرم را حركت دهيد. در دمو محل جديدي نشان داده خواهد شد. از روي ديوار حركت كنيد تا به آنجا برسيد . روي عقربه ي ساعت بپريد و از آن پايين برويد. روي پايه بپريد. سه پايه ي ديگري را در پايين خواهيد ديد. حالا به سمت منطقه ي زيرين حركت كنيد.
از نردبان بالا رفته و به بالاي سنگ برويد. روي ديوار راه برويد تا به نردبان بعدي برسيد از آن بالا برويد و اهرام را حركت بدهيد و سگ هاي آتشين را نابود كنيد. از روي ديوار به سمت اهرم بعدي برويد. آن را تكان داده و وارد منطقه ي بعدي شويد. از ديواري كه در آن شكافي موجود است وارد شويد. به سمت اهريمن بپريد و او را نابود كنيد حالا از روي ديوار راه برويد تا به سالن بزرگ برسيد.
BOSS:GOLEM

او را همانند غول هاي قبلي از پاي درآوريد و بازي را ذخيره كنيد و به سمت ديگز سالن برويد. روي چوب بپريد.بعد روي پايه پريده و از روي آن روي پايه ي ديگري برويد.از روي آ» روي چوب بعدي پريده و سپس روي نردبان بپريد.
از نردبان بالا برويد و سگهاي آتشين را از بين ببريد. اهرم را حركت دهيد حالا ميتوانيد از دري كه ديديد عبور كنيد. به راهتان ادامه دهيد و از روي پرده به روي پرده ي بعدي بپريد تا به ميانه منطقه برسيد. به روي ذخيره بازي بپپريد. حالا پايين رفته و با غول مبارزه كنيد. بعد از نابودي او به سمت چپ برويد و با استفاده از لبه ديوار به را خود ادامه دهيد . داخل سالن شده تا دمويي ببينيد.او به شما شمشير قدرت مندي ميدهداهرم را حركت دهيد تا سصخره ها از آن طرف بالا بيايند به سمت در ديگر برويد روي صخره برويد و لبه ي ديواري كه سمت چپ شما است را بگيريد. راه را ادامه دهيد سپس به سمت ددشمن برويد و اورا از پاي درآوريد روي دكمه برويد و با استفاده از حالت اسلوموشنروي نقطه ذخيره بازي برويد.
THE GARDEN PART 1 (PAST)
تمامي اهريمنان را نابود كنيد.روي ديوار بدويد و به سمت نردبان بپريد تا آن را بگيريد.با دشمنان مبارزه كنيد به سمت چپ بپريد و روي ديوار بدويد و طناب را بگيريد. روي لبه ي ديوار بپريد. روي پرده پريده و به پايين برويد راه را برگشته و دوباره از نردبان بالا برويد. حالا از نردباني كه در سمت راستتان است استفاده كنيددشمن را نابود كنيدو روي ديوار راه برويد و طناب را بگيريد و از روي آن روي پايه بپريد. روي پنجره پريده و از آن جا روي لبه ي ديوار برويد. اهريمنان را نابود كنيدو و وارد درب بعدي شويد در اينجا بازي را ذخيره كنيد.
بعد از اتمام دمو اهريمنان را نابود كنيد و اهرم را حركت دهيد و از پله ها استفاده كرده و به منطقه ي مركزي برويد. با اهريمنان بجنگيد و آن هارا نابود كنيد. اهرم را تكان دهيد و با استفاده از حالات اسلوموشن به منطقه بعدي برويد.
روي چوب بپريد. راه را ادامه دهيدو بعد روي پايه بپريد. با اهريمن مبارزه كنيدو به پايين برويد و با دشمن مبارزه كنيد اهرم كنار جعبه را تكان دهيد با استفاده از جعبه دكمه ي كنار آن را فشار دهيد. به پايين برويد و اهرام را براي باز شدن در حركت دهيد.
راه را به سمت چپ ادامه دهيدروي طناب بپريد و از آن حا به پايين پريده و اهرم را حركت دهيد و بازي را ذخيره كنيد. وارد باغ شويد و از پنجره روي پرده بپريد. چهار اهرم در باغ وجود دارد اهرم دوميكه در كنارتان است را فشار دهيد حالا از دهان محسمه آب خواهد ريخت با اهرم ديگري كه در سمت چپ است هم اين كار را انحام دهيد و بعدز ا ديدن دموي دوم در اصلي باز ميشود از در عبور كرده وروي لبه ي ديوار بپريد وبه اتاق زمان خواهيد رسيد.

THE GARDEN PART 2 (PRESENT)
در ابتدا بازي را ذخيره كنيد . راه را ادامه دهيد. دربين راه دشمنان را از بين ببريد.درسمت چپ صخره اي خواهيد ديد. به بالاي آن برويد. روي چوب برويد و روي چوب بعدي بپريد.اهريمنان را نابود كنيد.از روي چوب به لبه ديوار بپريد و راه را تا رسيدن به پنجره ادامه دهيد. و بازي را ذخيره كنيد.
روي ستون هاي چوبي بپريد. به راه خود ادامه دهيد تا به چوب برسيد. روي ديوار بدويد و وارد راهرو شويد. با استفاده از حالت اسلوموشن از تله عبور كنيداز روي ديوار راه رفته و بازي را ذخيره كنيد. روي ستون بپريد و روي لبه ديوار به راه خود ادامه داده و روي ستون ديگر بپريد. به درون اتاق بپريد. نينجا را بكشيد. از پله ها بيرون برويد بعد از اتمام دمو روي ديوار راه برويد. از روي ستون اول به روي ستون بعدي بپريد. بعد از رسدن به دشمن داهاكا را مشاهده ميكنيد.
BOSS:DAHAKA
اينبار هم بايد از دست داهاكا فرار كنيد در ابتدا روي ديوار بدويد و نردبان را بگيريد پايين رفته وروي ستون بپريد و بعد روي ستون ديكگر بپريد.راه را ادامه دهيدتا به آبشار برسيد.با استفاده از حركت روي ديوار وارد اتاق شويد.به اين ترتيب از منطقه خارج شويد. به سمت چپ برويدو روي نردبان بپريد. آن را رها كنيد و به لبه ديوار بپريد. اهريمن را نابود كنيد و وارد راهرو شويد. روي پل برويد و به سمت چپ رفته وروي طناب بپريد. روي نردبان رفته و از روي آن به پايين بپريدو وارد اتاق زمان شويد.
THE GARDEN PART 3 (PAST)
بعد از ذخيره كردن بازيبه سمت پل برگرديد و اهريمنان را نابود گنيد. به باغ برگرديد و به سمت ستون ها برويد اهريمنان را نابود كنيد و از نردبان ابالا برويد و وارد در شويد. دوباره اهريمنان را نابود كنيد و به راه ادامه دهيد. از نردبان بالا برويد و سپس از روي ديوار بدويد. بازيرا ذخيره كنيد. وارد باغ جديد شويد. همه دشمن ها را بكشيد و از اهرم استفاده كنيد و به سمت غرب برويد. از ستون بالا برويد و روي ستون چوبي بپريد روي لبه ديوار بپريد و به سمت اهرم ديگر برويد به سمت راست برويد و روي ستون سومي بپريد به اهرم سوم خواهيد رسيد روي ديوار راه رفته وبا استفاده از طناب روي ستون چوبي و بعد روي ستون ديگر بپريد. با استفاده از پايه ها وارد بالكون شويد. وارد درب شويد و دكمه را فشار دهيد و از كنار ستون عبور كنيدو به سمت اهرم دوم برويد و آن را تكان داده و به سمت اهرم ول برويد و آن را هم حركت دهيد.
به بالكوني كه بعد از سه ستون قرار دارد برگرديد. در دمو كارهاي محوله را مشاهده ميكنيد.به سمت ديوار رفته و از آن جا روي طناب بپريد و اهريمنان را نابود كنيد. دكمه را بفشاريد و با اتفاه از حالت اسلوموشن به بالكون برگرديد. روي لبه ي ديوار راه رفته وروي پايه بپريد. روي ديوار حركت كنيد تا به نردبان برسيد. از آن پايين برويد. از باغ خارح شويد و بازي را ذخيره كنيد. دمويي براي شما پخش خواهد شد كه در آن داهاكا يك موجود سياه را ميبلعد وارد اتاق شني كه باز كرديد شويد دموي ديري پخش ميشود بازي را ذخيره كنيد و دموي بعدي را هم ببينيد.
BOSS:EMPRESS
كشتن او مشكل است شما بايد از خودتان همواره با استفاده از راست كليك دفاع كنيد بعد از كمي مبارزه او جادو هايي ميكند كه دو شبح به شما حمله ميكنند آنها را نابود كنيد براي نابود كردن كايلينا از حالت اسلوموشن استفاده كنيد تا به كلي نابود شود.
بعد از كشتن او دوباره داهاكا دنبالتان مي افتد براي فرار روي ديوار راه بايد برويد به پلي ميرسيد روي اهرم پريده و آن را تكان دهيد و به طرف ديگر پل برويد. تا به آرامگاه برسيد.
THE TOMB
به سمت چپ رفته و از روي ستون به كنار تكه سنگ بزرگ سفيد رننگ بپريد و آن را هل دهيد. پايين رفته و داز پله ها استفاده كنيد و روي پايه ها بپريد به يك دوراهي ميرسيد به سمت راست برويد و به ستون بپريد و بعد روي پل برويد تكه سنگ سفيد رنگ ديگري را كه در اينجاست هل دهيد. پايين برويد و سپس به دوراهي باز گرديد. به سمت چپ برويد. در ادامه راه به تكه سنگ سوم ميرسيد به سمت ديور رفته و طناب را بگيريد.
وقت شما كم است دمويي را مشاهده ميكنيد و روي ستون ها پريده و بالا برويد در بالا روي اهرم بپريد و در را باز كنيد در آنجا بازي را ذخيره كنيد.
TO THE TIME ROOM (PRESENT)
روي ديوار بدويد و دو اهريمن را بكشيد دوباره روي ديوار راه برويد و دشمنان را از پاي دراوريد روي ستون بپريد و جهار نفر از دشمنان را مورد عنايت شمشيرتان قرار دهيد!روي ديوار بدويد و از نردبان بالا برويد. روي نردبان بعدي بپريد و از آن بالا برويد دمو را مشاهده كنيد بايد سعي كنيد به شمشير دست يابيد.
روي چوب ها راه برويد . مراقب باشيد به پايين نيفتيد. به نينجايي يمرسيد كه بايد او را نابود كنيد روي ديوار راه رفته و دوباره به نينجا صربه بزنينيد و با استفاده از پرده ها به پايين برويد بعد از برداشتن شمشير دوباره داهاكا سر و كلش پيدا ميشود.
BOSS:DAHAKA
از دست او بار ديگر فرار كنيد و به سمت TIME MACHINE برويد و بازي را ذخيره كنيد.
TO WARD THE LIBRARY(PAST)
در ابتدا از تله ها عبور كنيد و به سالن وارد شويد.شمشير جديدي به دست مي آوريدبا اين شمشير ميتوانيد درها و ديوار هاي ترك خورده را بشكنيد.از در خارج شويد از تله هها عبور كنيد و به اتاق ديگري برويد كه در آنجا اهرمي موجود است . آن را حركت داده و دشمن را نابود كنيد در پايين جعبهرا هل دهيد.
به اتاق بعدي وارد شويد و از نردبان بالا برويد. اهرم را حركت دهيد تا به اتاق بعدي دست يابيد دكمه را فشار دهيد و با استفاده از حالت اسلوموشن وارد در شويد. اهريمنان را نابود كنيد و از اهرم استفاده كنيد بازي را ذخيره كنيد سپس به سالن بزرگي ميرسيد.
BOSS:GIANT MUMMY
براي از بين بردن او از همان روشي كه براي كشتن غول هاي معمولي استفاده ميكرديد استفاده كنيد از محل خارج شويد و از نردبان كه درسمت چپ سالن است بالا برويد سه نفر از اهريمنان در اينجا وجود دارند آنها را نابود كنيدديوار را شكسته و دكمه رافشار دهيد. ديوار ديگري هم در آنجا وجود دارد كه بايد آن را بشكنيد و از حركت اسلوموشن براي وارد شدن به سالن استفاده كنيد. به اتاقي كه دوديوار را در آن جا خراب كرديد باز گرديد و از در عبور كرده و از دكمه براي باز كردنن راه استفاده كنيد. با استفاده از حالت اسلوموشن وارد شويد و به سمت ديوار برويد تا به ستون برسد روي ستون بلندتر بپريد و بازي را ذخيره كنيد از ستون استفاده كرده تا به كتاب خانه برسيد اهرمينان را كشته و وارد شويد.
THE LIBRARY(PAST)
از پله ها عبور كنيد و از جعبه ها بالا برويد . با اهريمنان مبارزه كنيد و به سمت اهرم دوم برويد و آن را تكان دهيد و راه حديدي با اهريمنان ظاهر ميشود اهرمي روي ديوار ميبينيد آن را تكان دهيد و با استفاده از حركت اسلوموشن وارد دري كه باز كرديد شويد دوباره اهرم دوم را تكان دهيد و وارد در شويد از نردبان استفاده كنيد و وارد بالكون شويد دشمنان را از بين ببريد. در طرف ديگر باي دو ديوار را هل دهيد . به بالا برويد و به سمت راست خود نگاهي بيندازيد روي ديوار راه رفته و از روي پاليه روي ستون بپريد و به راه خود ادامه دهيد به سمت چپ پريده و روي پايه بپرسيد به راه خود ادمه دهيد و راهي به سمت چپتان موجود است وار آن شويد به نينجايي خواهيد رسيد از او عبور كرده و روي لبه ي ديوار بپريد به مقصد خود ميرسيد دمو را مشاهده كنيد روي ستون آخري بپريدو به پايين برويد. بازي را ذخيره كنيد و روي ديوار راه رفته و نينجا را بكشيد از پله ها استفاده كنيد با استفاده از شمشي رعنكبوت در را بشكنيد و شما به برج ساعت باز خواهيد گشتبه راه ادامه دهيد تا دمويي پخش شود ديوار را شكسته و وارد سالن زمان شويد.
THE THRONE ROOM (PRESENT)
راه را ادامه دهيد و به سمت بالا برويد. سگ ها را نابود كنيد به راهروي جديدي خواهيد ريسيد براي در امان ماندرن به درون آب بپريد. از لبه ديوار استفاده كرده و به سمت ديگر برويد به قسمت اصلي برويد نينجاها را بكشيد و به سمت در ديگر برويد بازي را ذخيره كنيد و از در عبور كنيد و سگ ها را نابود كنيد.
دكمه را فشار دهيد از روي لبه ديوار به راه خود ادامه دهيد به روي ستون بپريد و بالا رفته روي ستون بلند تر بپريد روي پايه بپريد و روي دكمه بپريد و از آ» جا روي پايه بپريد. با استفاده از حركت اسلوموشن به سمت شرق برويد و به منطقه وارد شويد روي ديوار بدويد و روي ستون بپريد و روي دكمه بپريدو با استفاده از حالت اسلوموشن وارد اتاق زمان شويد آن را فعال كنيد.بازي را ذخيره كنيد.
THE THRONE ROOM (PAST)
با استفاده از حالت اسلوموشن از تله ها عبور كنيد و روي ستون پريده و روي ستون دوم بپريد. روي ديوار سمت چپ برويد و وارد اتاق دوم شويد با استفاده از حركت روي ديوار به بالا برويد. روي زمين برويد و بازي راذخيره كنيد.راه را ادامه دهيد.
BOSS:THE GRIFFIN
براي كشتن او به پاهايش ضربه بزنيد بايد به دور او بگرديد و به پاي او ضربه بزنيد به سمت در قفل شده برويد روي ديوار راه رفته و به سمت چپ برويد. در اتاق بعدي مجددا روي ديوار راه رفته و به روي ستون بپريد. روي پرده بپريد و از آن پايين رفته روي ستون بعدي بپريد. روي پرده بپريد و وارد اتاق بعدي بشويد با استفاده از حلكت اسلوموشن از روي تله ها عبور كنيد. شما در حال حاضر در باغ هستيد از روي ستون اول روي ستون بعدي بپريد به انتهاي مسير برويد دكمه رافشار داده و وارد باغ بشويد از اينجا به داخل هال برگرديد بعد از ديدن دمو بايد به اتاق درون بالكون برگرديد از نردبان بالا برويد تا به اتاق برسيد.
to the mystic caverns (present)
راه را ادامه دهيد داهاكا شما را به مكاني نا مشخص پرتاب ميكند از روي ديوار راه رفته وروي طناب بپريد. روي پرده بپريد و به زمين برسيد از خروجي عبور كنيد. در انتهاي راه روي ستون پريده و سپس روج جعبه بپريد. بالا رفته و دكمه را فشار دهيد از در عبور كنيد. حالا ميتوانيد به اتاق زمان برويد.
to the mystic caverns (past)
راه را ادامه دهيد و نينجا ها را نابود كنيد بازي را ذخيره كنيد دكمه را فشار داده و به سمت حروجي حركت كنيد و دمو را مشاهده كنيد. روي ديوار رفته و روي طناب بپريد و روي طناب ديگري بپريد از روي تيغه ها عبور كنيد و به نقطه ي ذخيره بازي برسيد.
از زير سنگ عبور كنيد با استفاده از پرده به پايين برويد روي ستون بپريد از ستون پايين برويد و روي ستون هاي ديگري بپريد وقت راهدر ندهيد نينجا ها ار نابود كنيد و روي ديوار كنار درخت برويد روي ستون بپريد و روي ظطناب رفته و روي پرده بپريد نينحا ها را بكشيد پايين رفته و با استفاهده از پرده به زمين فرود بياييد با استفاهده از ستون روي پل برويد با استفاده ارز حركت اسلوموشن درب را بشكنيد
روي ديوار راه رفته و نينجا را از بين ببريد بالا رفته و دمو ار مشاهده كنيد. كمي به عقب برگرديد دروي ستون پريده تا به خروجي برسيد بازي را ذخيره كنيد از روي تيغ ها عبور كنيد و به پايين برويد.
در اين اتاق شما بايد كاري كنيد كه مواد مذاب به ديگ برسند اهريمنان را بكشيد و از نردبان استفاده كنيد دو اهرم را حركت دهيد. مواد مذاب كار خود را انحام ميدهند خورجي ديگري را خواهيد ديد بازي را ذخيره كنيد و اهرم را تكان دهيد به سمت ديواري كه در سمت چپتان است برويد.روي لبه ديوار بپريد و روي ستون بپريد به نزديك كتابخانه برگشته و اهريمنان را نابود كنيد روي ستون بپريد به بالا برويد و بازي را ذخيره كنيد داهاكا سر ميرسد و ديواري را خراب ميكند با استفاده از ستون به سمت بالا برويد ديوار را ه رفته و از لبه ديوار به راه ادامه دهيد روي ستون برويد به راه خود ادامه دهيد و دمو را مشاهده كنيد و بازي رذا ذخيره كنيد.
THE MYSTIC CARVERNS (PAST)
به راه خود ادامه دهيد و دشمنان را از بين ببرريد بعد از اتمانم دمو شما خواهيد ديد كه چگونه بايد به دكمه برسيد . از رويد وار روي ستون بپريدو روي ستون بعدي پريده تا به نزديكي دكمه برسيد . دكمه را فشار داده و با استفاده از حالت اسلوموشن به راه تان ادامه دهيد روي ستون بپريد و به راه خود ادامه داده و سردسته كلاغ ها را بكشيد و به سرعت وارد در شوياد در به سرعت بسته ميشود.
وارد در شده و به راه خود ادامه دهيد.دكمه را فشار داده و وارد اتاق بعدي شويد. دشمنان را بكشيد از روي ديوار راه رفته تا به زمين برسيد. راه را ادامه دهيد تا به نقطه ي ذخيره بازي برسيد روي ديوار راه رفته و روي طناب بپريد از طناب بالا رفته و به لبه ي ديوار بپريد با استفاده از طناب بعدي به سمت ديگر لبه ي ديوار برويد شما در برج ساعت هستيد از اتاق عبور كنيد و اهرم را فشار دهيد دمويي را مشاهده خواهيد كرد.
THE FINAL RUN
دبعد از اينكه بهوش مي آييد به راه خود ادامه دهيد تا به آسياب برسيد از تله ها عبور كنيد بعد از مشهاده دمو به سالن برگرديد در اين اينجا نيمه دوم شاهزاده خواهد مرد و شما به حالت عادي بر ميگرديد به منطقه ي ذخيره بازي برويد راه را ادامه دهيد و به منطقه ي مياني وارد شويد
كشتن او بسيار سخت است و خيلي قوي است او همواره گردباد هايي به سمت شما ميفرستد و هر ضربه اش مقدار زيادي از سلامتي شما را ميگيرد با استفاده از قدرت هاي جادويي كه در طول بازي به دست آورديد او را نابود كنيد.در اينجا بازي تمام ميشود.

توجه: اگر تمام مكان هاي مخفي طول عمر كه 9 تا هستند را پيدا كنيد شما شمشير آبي را بدست مي آوريد و با داهاكا مبارزه ميكنيد و كايلينا نميميرد و پايان متفاوتي خواهيد ديدمنبع : persiaprince [dot] blogfa [dot] com [slash] post-16 [dot] aspxتبلیغات

ساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژه

با ظاهري جالب و كيفيتي بينظير وفوق العاده شيك و زيبا

ساعتي با ظاهري متفاوت، مدرن و همچنين با دوام

يكي ار محبوب ترين و پرطرفدارترين ساعت ها در اروپا

ساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژه

رنگبندي:سبز, قهوه اي , نارنجي ,مشکی و قرمز .سفید

ساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژه

تحویل رایگان به سراسر ایران | پرداخت هزینه درب منزل پس از تحویل کالا

ساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژه ساعت بند چرم الیزابت تخفیف ویژه