خرید پوشاک ترکیهnotice

دانلود کتاب سرزمین جاوید ذبیح الله منصوری

سينوهه
(نكته:من قبلا اين كتاب رو براتون گذاشته بودم ولي كيفيتش خوب نبود،نسخه زير كامل ترين نسخه از اين كتاب در وب مي باشد كه با رفتن به قسمت bookmarks در برنامه آکروبات ریدر می توانید لیست تمام فصل ها و قسمت ها رو ببینید که با توجه به زیاد بودن حجم کتاب از اهمیت زیادی برخوردار است.امیدوارم از این کتاب زیبا لذت ببرید.)

نام من، نویسنده این کتاب سینوهه است و من این کتاب را برای مدح خدایان نمی نویسم زیرا از خدایان خسته شده ام. من این کتاب را برای مدح فراعنه نمی نویسم زیرا از فراعنه هم به تنگ آمده ام. من این کتاب را فقط برای خودم می نویسم بدون اینکه در انتظار پاداش باشم یا اینکه بخواهم نام خود را در جهان باقی بگذارم. آن قدر در زندگی فرعونها و مردم زجر کشیده ام که از همه چیز حتی امیدواری تحصیل نام جاوید سیرم.
من این کتاب را فقط برای این می نویسم که خود را راضی کنم و تصور می نمایم یگانه نویسنده باشم که بدون هیچ منظور مادی و معنوی کتاب می نویسم .هر چه تا امروز نوشته شده یا برای این بوده که به خدایان خوشامد بگویند یا برای این که انسان را راضی کنند.
من فرعونها را جزو انسان می دانم زیرا آنها با ما فرقی ندارند و من این موضوع را از روی ایمان می گویم. من چون پزشک فرعونهای مصر بودم از نزدیک، روز و شب، با فراعنه حشر و نشر داشتم و می دانم که آنها از حیث ضعف و ترس و زبونی و احساسات قلبی مثل ما هستند.
حتی اگر یک فرعون را هزار مرتبه بزرگ کنند و او را در شمار خدایان درآورند باز انسان است و مثل ما می باشد...

سینوهه، کتابی که باید خوانده شود

سلام
متنی که در بالا خواندید قسمتی از مقدمه کتاب سینوهه، طبیب مخصوص فرعون است.
من این کتاب را چندین بار خوانده ام و به نظر من و دیگر دوستانم که این کتاب را خوانده اند، یکی از بهترین کتاب هاییست که تا بحال نوشته شده است و تصمیم گرفتم که این کتاب را برای دانلود بگذارم.

توضیح زیادی درباره این کتاب نمی دهم ...
ولی توصیه می کنم به تمام دوستانم که این وبلاگ را می خوانند حتما این کتاب را دانلود کنید و بخوانید...
حتی به دوستانی که کتاب خواندن را دوست ندارند هم پیشنهاد می کنم که حتما و حتما حداقل این کتاب را بخوانند...

دوست دارم نظر شما دوستان عزیز که این کتاب را می خوانید یا خوانده اید را درباره این کتاب بدانم ... نظرات خود را در قسمت نظرات همین مطلب بنویسید تا خواننده های دیگر وبلاگ هم نظرات شما درباره این کتاب را بدانند.

 دانلود

نوشته: میکا والتاری
ترجمه: ذبیح الله منصوری
نوع فایل: pdf


نکته: برای خواندن کتاب به برنامه adobe acrobat reader احتیاج دارید که آن را می توانید از اینجا بگرید.

من چون انسان هستم در هر انسان که قبل از من در این جهان می زیسته زنده بودم و در هر انسان که پس از من باین جهان بیاید زنده خواهم بود.
آن انسان که هزارها سال بعد از این بوجود می آید غیر از من نیست زیرا وی هم مثل من نفس می کشد و غذا می خورد و می خندد و می گرید و مرتکب جنایت می شود و احسان می کند و حرص دارد و فریب یک یا چند زن را می خورد و از بوی خوش غذا لذت می برد و صدای موسیقی او را بوجد می آورد و روزها و هفته ها و شاید سالها در اندوه فرو می رود و از دوستان خود خیانت می بیند و خود بدوستان خیات می کند و مال خویش را بوسیله بخشش یا بازی طاس تلف می نماید و چون من ورشکسته می شود و در آخر عمر در همین گوشه عزلت یا بین افراد خانواده می میرد.
بهمین جهت من متاسف نیستم که این کتاب از بین برود زیرا بفرض اینکه این کتاب معدوم شود من در انسانهای آینده زنده خواهم بود.

این است آخرین کلام سینوهه مصری که در تمام عمر حس می کرد که تنها می باشد.منبع : sky-books [dot] blogfa [dot] com [slash] post-20 [dot] aspxخرید پوشاک ترکیه