خرید پوشاک ترکیهnotice

البومهای موسیقی ایرانی قابله دانلود

دانلود تمامی آلبومهای ستار


حسن ستار در بیست و هشتم آبان ماه سال 1328 شمسی در تهران متولد شد.وی از همان دوران کودکی چالاک و خوش قریحه بود. در آن روزگار در محله شهیاد تهران زندگی می کرد.
به زمینه های مختلف ورزشی و هنری بسیارعلاقه مند بود خصوصا به فوتبال علاقه زیادی داشت و در تیمهای فوتبال بازی می کرد حتی بعدها در جوانی و میانسالی نیز علاقه مند و پیگیر فوتبال بود و حتی کاپیتان تیم فوتبال هنرمندان نیز بود.
در زمینه های هنری نیز همچون ورزش بسیارفعال بود. ستار تحصیلات خود را در دبستان و دبیرستان اقبال به اتمام رساند سپس در رشته اقتصاد بین المللی از مدرسه عالی بازرگانی موفق به اخذ مدرک لیسانس شد.استعداد ذاتی ستار صدای دلنشین و تسلط و مهارت او در موسیقی سنتی و پاپ ایرانی به او کمک کرد و او را به یکی از محبوبترین چهره های تاریخ موسیقی ایران تبدبل نمود.شهرت و محبوبیت ستار در سن 22 سالگی با خواندن ترانه "خانه به دوش"که بر اساس فیلم "خانه به دوش"(مراد برقی) به کارگردانی و بازیگری پرویز کاردان بود آغاز گشت و آن چنان اوج گرفت که نام او را برای همیشه در تاریخ موسیقی ایران جاودانه کرد.ستار از خوانندگان معروف بسیاری از برنامه های رادیویی و تلویزیونی شد و جزءخوانندگان خانواده سلطنتی ایران گشت .وی حدود 200 آهنگ و ترانه اجرا نموده است که بسیاری از آنها در زمره آثار ماندگار موسیقی ایران است به عنوان مثال می توان به ترانه های "گل سنگم " "شازده خانم" "همسفر " "گل پونه" "صدای بارون" اشاره کرد.
یکی از افتخارات زندگی هنری ستار این است که از بخش روابط عمومی انستیتوی بین المللی عالیه (IFSI)شاخه مطالعات معاصر به پاس تلاش و هنرمندی در عرصه موسیقی به خصوص موسیقی ایران موفق به دریافت دکترای افتخاری رشته موسیقی شد.وب سایت رسمی ستار او را به عنوان "a true Persian music icon"(شمایل شایسته موسیقی ایرانی )معرفی کرده است و در جایی دیگر می گوید دوستان و خانواده اش او را "the Persian Frank Sinatra"(فرانک سیناترای ایرانی )می نامند.شایان ذکر است که فرانک سیناترا خواننده و هنرمند بسیار مشهور قرن بیستم آمریکا است.همه و همه نشانگر شایستگی و شان والای او در موسیقی است. در باره زندگی شخصی او نیز در این حد اشاره می کنم که ستار در سال 1978 میلادی به ایالات متحده امریکا مهاجرت کرد و در لس انجلس ساکن شد .سپس با خانمی که دو دختر5و8ساله(شینا و شیدا)داش ازدواج کرد و پس از مدتی ستار پدر دختر دیگری به نام شیلا گشت.  دانلود آلبوم ارمغان

  دانلود آلبوم اشک

  دانلود آلبوم ای ایران

  دانلود آلبوم بانی

  دانلود آلبوم بزم

  دانلود آلبوم بهار عاشقان

  دانلود آلبوم بی عشق هرگز

  دانلود آلبوم تک خال

  دانلود آلبوم حقیقت

  دانلود آلبوم حکایت

  دانلود آلبوم رقیب

  دانلود آلبوم دلتنگی

  دانلود آلبوم دو پرنده

  دانلود آلبوم ستاره بازی

  دانلود آلبوم سکه طلا

  دانلود آلبوم شام آخر

  دانلود آلبوم صدای بارون

  دانلود آلبوم شمع نیمه جون

  دانلود آلبوم ضیافت

  دانلود آلبوم شازده خانوم

  دانلود آلبوم قدم رنجه

  دانلود آلبوم کوچه

  دانلود آلبوم گل پونه

  دانلود آلبوم گلایه

  دانلود آلبوم گل بانو

  دانلود آلبوم گل گندم

  دانلود آلبوم گلهای رنگارنگ

  دانلود آلبوم مستی

  دانلود آلبوم من و غروب جاده

  دانلود آلبوم همسفر


منبع : omb2 [dot] blogfa [dot] com [slash] post-15 [dot] aspxخرید پوشاک ترکیه